Wake Up!

Skoro dotarłaś do tego miejsca w sieci – jestem Ci winna kilka słów wytłumaczenia oraz stanowczego ostrzeżenia.

Nic z tego, o czym tu przeczytasz nie jest prawdziwe. Jesteśmy grupą artystów, która kreatywnie komentuje otaczającą nas Rzeczywistość. Nic z tego, o czym tu przeczytasz nie stanowi złamania prawa – a przynajmniej nie przez nas. Nie zdziw się jednak, jeśli przeczytasz o transgresjach tych, którzy uważają się za autorów prawa! Tak samo, jak my jesteśmy na ich celowniku – tak i oni są na naszym!

Skoro już ustaliliśmy kwestię prawdziwości – zapomnij, że cokolwiek w tym świecie jest prawdziwe. Śnimy na jawie sny o zwyczajnym świecie szarych mas, gdy Stary Światowy Porządek ograbuje nas z ostatnich miejsc wolnych od Technokratycznego terroru. O ironio, że to właśnie ich narzędzia opresji stały się naszą najpotężniejszą bronią w wojnie o wolny Paradygmat!

Gdy się już przebudzisz z Technokratycznego snu dostrzeżesz, że to Wola i Wyobraźnia (zauważ Wielkie literki w zdecydowanie nieprzypadkowych miejscach) są jedynymi granicami Rzeczywistości. Wygoogluj Biocentryzm i nauczysz się, że prawa fizyki opisują jedynie stan świadomości. Przeczytaj o Kwantowym Efekcie Zenona i dziury w Newtonowskim Paradygmacie Banalności stają się rażącą wyrwą w obserwowanej codzienności. Przejdź się na demonstrację przeciwko ACTA i TTIP i usłyszysz wśród okrzyków anonimowego legionu przerażony krzyk establishmentu, który dopiero teraz zauważył to, o czym my już wiemy od 2001 roku.

Wojna o Wstąpienie się skończyła. Technokracja przegrała, a wraz z nią – magiczne Tradycje, które od czasów Wiktorii skupiły się na walce z agentami Statyki, całkowicie zapominając o tym, że prawdziwy wróg jest dużo bliżej nas.

Wśród nas.

Upadła wiara w naukę i technologię, a to, co wyrasta ze zgliszczy Starego Światowego Porządku nie jest dziełem Tradycji, Kościoła, Hermetyków, Hippisów ani Technomagicznych renegatów. Zwycięzcami Wojny o Wstąpienie są siły zepsucia, intelektualnego zacofania i zabobonu. Nephandi. Upadli. Faszyści, demagodzy, szaleńcy…

Technokracja upadła.

Tradycje upadły.

Naszym obowiązkiem jest podnieść broń, która po nich pozostała i odbić świat z szponów sił zepsucia! Jednak bądź świadoma tego, że to jest wojna i najmniejszy błąd może oznaczać śmierć. Ostateczną śmierć. My jesteśmy gotowe!

My jesteśmy Nowym Kosmicznym Wyzwoleniem!

My jesteśmy Anonimowym Legionem!

My jesteście Miejskimi Plemionami!

My jesteśmy Przebudzeniem.

Wake Up!

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now